Webdesign Brandýs nad Labem

Jste firma z Brandýsa nad Labem a potřebujete nový web nebo upravit ten stávající? Zašlete nám své požadavky a na nezávazné osobní schůzce vás seznámíme se všemi podrobnostmi a průběhem vytvoření webu a to včetně závazné finanční kalkulace.

Responzivní a moderní weby

Držíme krok se současnými trendy a používáme nejmodernější nástroje pro tvorbu internetových stránek. Každý web, který vytvoříme je responzivní, tedy přizpůsobuje se svým vzhledem a rozložením každému zařízení.

Responzivní web je dnes samozřejmostí a u nás v ceně!

Orientace na zákazníka

Webové stránky jsou určené pro jejich návštěvníky, nejen pro jejich majitele. Umíme poznat, co přesně potřebuje cílová skupina vašich zákazníků a web podle toho přesně uzpůsobíme.

Redakční systém

Weby vytváříme v nejpoužívanějším redakčním systému na světě. Snadné a intuitivní uživatelské rozhraní vám umožní, abyste si web spravovali sami, po odborném zaškolení. Nabízíme však i možnost dlouhodobé spolupráce při správě webu.

Profesionálně od A až do Z…

Všechny jednotlivé etapy tvorby www stránek až do ostrého provozu jsou neustále pod profesionálním dohledem. Vytvořením internetové prezentace však naše práce nekončí, právě naopak.

Aby celý proces tvorby internetové stránky měl smysl a úspěch, nastává další etapa tzv. i-Marketingu, který začíná SEO optimalizací, pokračuje reklamními kampaněmi na internetu, aby to vše vyústilo do přílivu nových zákazníků a kýženého podnikatelského úspěchu. Neváhejte nás proto s důvěrou kontaktovat!

Pin It on Pinterest

Share This